سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول

سامانه تبلیغاتی واید ادز چیست و چه کاری انجام میدهد ؟سامانه تبلیغاتی واید ادز یک مرکز تبلیغات و کسب درآمد از طریق اینترنت میباشد .که به وسیله آن می توانید از کاربران سایت خود با قرار دادن کد های تبلیغاتی از قبیل پاپ آپ - پاپ باکس - بنر - لینک باکس - پست ثابت - تبلیغاتی موبایلی و... کسب درآمد کنید.

چگونه کسب درآمد کنم؟با قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی واید ادز ( که در پنل کاربری ، در قسمت دریافت کد قرار دارد ) در وبگاه خود ( که آن را قبلاً در حساب کاربری خود ثبت کرده ای و فعال است ) می توانید از بازدید کنندگان وب خود درآمد کسب کنید.

درآمد من به چه میزان است؟میزان درآمد شما بستگی به تعداد ورودی های سایت شما دارد ( با آی پی غیر تکراری در هر روز ) دارد که به ما می دهید. در ازای هر ورودی که تایید شود ، تا 130 ریال میتوانید کسب درآمد کنید به حساب شما منظور می شود.

منظور از کاربر ویژه چیست و چه زمانی میتوانم به کاربر ویژه تبدیل شوم ؟ کاربران ویژه به کاربرانی گفته میشود که سایت یا وبلاگ انها حداقل بالای 3 هزار بازدیدکننده در روز باشد کاربران ویژه به دو بخش کاربران سطح یک و کاربران سطح دو تقسیم میشوند کاربران سطح یک حداقل 3000 بازدید در روز و کاربران سطح دو حداقل 10 هزار بازدید در روز باید داشته باشند همچنین سطح یک تا 139 ریال و کاربران ویژه سطح دو تا 160 ریال از هر آی پی به ازای سه بار نمایش کسب درآمد داشته باشند

چگونه و چه زمانی می توانم درخواست واریز بدهم؟ در حال حاضر هیچ محدودیتی برای ارسال درخواست واریزی وجود ندارد اما بهتر است حداقل به 5 هزار تومان موجودی برسید و بعد درخواست خود را ارسال کنید درخواست ها در ساعات اداری حداکثر یک تا سه ساعت و در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل سه تا هشت ساعت بعد واریز خواهد شد .

چگونه با واید ادز در تماس باشیم ؟از قسمت ارسال پیام به مدیر در حساب کاربری خود ، می توانید با مدیریت سامانه تبلیغاتی واید ادز در تماس باشید ؛ همچنین اطلاعات تماس با مدیریت این سامانه در صفحه اول سایت قرار داده شده است.

زیر مجمموعه چیست و از زیر مجموعه های خود چقدر درآمد کسب می کنم؟شما علاوه بر کسب درآمد از طریق معمول ( قرار دادن کد سامانه در وبگاه خود و ... ) می توانید با معرفی سامانه تبلیغاتی واید ادز به دیگران و گرفتن زیرمجموعه ، به کسب درآمد از این سامانه بپردازید. 10 درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق کسب درآمد و 10 درصد از درآمد زیرمجموعه/های شما از طریق تبلیغات در سامانه ، به حساب شما منظور می شود ( این هدیه است از طرف سامانه تبلیغاتی واید ادز به شما و هیچ درآمدی از زیرمجموعه شما کسر نمی شود ).

برای سفارش پاپ آپ دو مبلغ وجود دارد ، هزینه بانک و هزینه موجودی ؛ تفاوت این دو چیست؟هزینه موجودی مبلغی است که در صورت خرید از طریق موجودی حساب کاربری پرداخت می شود ولی هزینه بانک مبلغی است که در صورت خرید از طریق واریز از طریق بانک پرداخت می شود.

آیا حساب کاربری نمایش دهندگان و تبلیغ دهندگان متفاوت است؟خیر. با ثبت نام در سایت ، با یک حساب کاربری هم می توانید به عنوان تبلیغ دهنده و هم به عنوان نمایش دهنده در سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد ایران پاپ آپ فعالیت کنید.

راه های ارتباطی با واید ادز :

  • تلفن گویا سامانه واید ادز : 02128423827
  • موبایل و شماره تلگرام : 09901558079
  • آیدی ارتباط تلگرام : @wideadscom
  • skype id support : wideads.com@gmail.com
  • همچنین جهت ارسال فرم تماس با ما